Tytułem wstępu
Data: 08-01-2007 o godz. 18:28:51
Temat: Inne
Dlaczego FantasyBook powstał?

  • Serwis FantasyBook pojawił się jako odzwierciedlenie moich zainteresowań literaturą, głównie fantasy i scence-fiction, ale znalazło się tutaj miejsce także dla horrorów i sensacji. Dla mnie czytanie książek jest bardzo miłym sposobem spędzania wolnego czasu. Wierze, że takich osób jak ja jest więcej i dla nich właśnie powstał ten portal. Być może uda mi się także zachęcić kogoś do sięgnięcia po lekturę.

Jaki jest cel istnienia tej strony?
  • Chciałabym by miłośnik książek trafiając na łamy serwisu znalazł wiele interesujących informacji dotyczących książek, pod postacią recenzji, komentarza czy notki wydawcy. Odnajdzie także biografie i bibliografie pisarzy tworzących w tych konwencjach. Z pewnością wyszukiwanie książek ułatwi znajdujący się tutaj Katalog, który jest systematycznie uzupełniany o nowe pozycje, czy to wydane przed wieloma laty czy też nowości wydawnicze. Gość serwisu jest również na bieżąco informowany o zapowiedziach wydawniczych oraz interesujących premierach książkowych.

Jakie są moje plany i oczekiwania?
  • Moim celem i marzeniem jest dalszy rozwój serwisu. Pragnę by współtworzyli go odwiedzający, dlatego zapraszam do pisania komentarzy, recenzji dotyczących zamieszczonych tekstów i książek, tworzenia własnych artykułów oraz oczywiście do udziału cyklicznie pojawiających się na stronie konkursach.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
Zuna

Artykuł jest z Fantasy Book
http://fantasybook.idl.pl

Adres tego artykułu to:
http://fantasybook.idl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=588