Rejestracja
 Strona główna    Profil    Dodaj tekst   Katalog    Kontakt 
Patronujemy
 
Menu
Menu główne
Strona główna
Tytułem wstępu
O fantasy
Autorzy
Recenzje
Zapowiedzi
Fragmenty
Wywiady
Artykuły
Opowiadania
Konkursy
Archiwum
Galeria
Poleć nasz serwis
Partnerzy

Katalog
Strona główna
Książki
Kategorie
Terminologia

Pomocne
Kontakt
Linki
Szukaj
FAQ
Mapa serwisu
 
Losowa pozycja
Niezwyciężony
 
Katalog - dodano
 Belgariada
- David Eddings
 Pocałunek zdrajcy
- Erin Beaty
 Natarcie
- Marko Kloos
 Zobowiązanie
- Amy A. Bartol
 Dziesięć tysięcy żyć
- Michael Poore
 
Ostatnie recenzje
 Armagedon dzień po dniu – J.L. Bourne
 Rozgwieżdżone niebo – Lars Wilderäng
 Fałszywy pocałunek – Marry E. Pearson
 Amelia i Kuba. Tajemnica dębowej korony – Rafał Kosik
 Legion – Brandon Sanderson
 
- skomentowano
 Sopel cz.1
- Paweł Kornew
 HEL 3
- Jarosław Grzędowicz
 Evna
- Siri Pettersen
 Rok szczura. Świeca
- Olga Gromyko
 Na przekór przeznaczeniu
- Oksana Pankiejewa
 
Fantasy Book: Nowości

Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]

W księgarni czeka ognisty pocałunek
Nowości
 Siedemnastoletnia Layla chciałaby być normalna, jednak jej pocałunek zabija wszystko, co posiada duszę.
Jako półdemon i półgargulec Layla posiada niespotykane umiejętności. Wychowywana wśród strażników-gargulców – których zadaniem jest polowanie na demony i dbanie o bezpieczeństwo ludzi – Layla próbuje się dopasować, choć oznacza to ukrywanie swojej mrocznej strony przed tymi, których kocha. Zwłaszcza przed Zaynem, zniewalająco przystojnym i całkowicie niedostępnym strażnikiem, w którym jest od zawsze zadurzona.
Poznaje Rotha – wytatuowanego, grzesznego, seksownego demona, który...


W księgarniach od dni kilku czeka na czytelników ''Ognisty pocałunek'' Jennifer L. Armentrout. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Filia i jest objęta patronatem serwisu FantasyBook.
Zamieszczono dnia 18-03-2016 o godz. 18:50:47
[ Skomentuj | Nowości ]
Skrzydeł ognia odsłona druga
Nowości
Tsunami z Morskoskrzydłych nie posiada się z radości, mogąc wrócić do pobratymców – smoków żyjących w morzu. Po raz pierwszy w życiu czuje, że znalazła swoje miejsce.
Jednakże nie wszystko jest takie idealne, jak to się wydaje pod wodą. Tsunami i pozostałe „smoczęta przeznaczenia” w żaden sposób nie przybliżają się do zakończenia wojny w Pyrrii. W dodatku ktoś w królestwie Morskoskrzydłych chce ich śmierci, zanim choćby spróbują tego dokonać. Tsunami pragnie zostać ze swoim plemieniem Morskoskrzydłych, ale czy zdoła jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo przyjaciołom?


Na półki księgarskie trafiła dziś "Zaginiona sukcesorka", drugi tom cyklu ''Skrzydła ognia'' autorstwa Tui T. Sutherland. Książkę wydał MAG.
Zamieszczono dnia 16-03-2016 o godz. 20:02:43
[ Skomentuj | Nowości ]
Assassins Creed powraca
Nowości
 Rok 1862. W ogarniętym rewolucją przemysłową Londynie powstaje pierwsza na świecie podziemna kolej. Kiedy w wykopie zostaje znalezione ciało, rozpoczyna się kolejny morderczy rozdział odwiecznej wojny między asasynami a templariuszami. Działający w tajemnicy asasyn skrywa mroczne sekrety. Jego misją jest pokonać templariuszy, którzy przejęli pełną kontrolę nad stolicą kraju.
Wkrótce Bractwo dowie się, że to Henry Green, mentor Jacoba i Evie Frye. Ale teraz jest on po prostu Duchem.

Już dziś premiera książki „Assassins Creed: Podziemie” Olivera Bowdena. Aby zaostrzyć Wasz apetyt na lekturę zapraszamy do wysłuchania jej fragmentu w interpretacji Andrzeja Blumenfelda.
Zamieszczono dnia 16-03-2016 o godz. 16:07:07
[ Czytaj więcej... | Skomentuj | Nowości ]
Zaczęła się Ucieczka z raju
Nowości
 Połowa dwudziestego czwartego stulecia. Ludzkość po skolonizowaniu niemal dziesiątej części Ramienia Oriona trafia w końcu na obcą, zaawansowaną cywilizację, która nie wykazując najmniejszej woli kontaktu, rozpoczyna wojnę totalną. Stawką jest nie tylko podbój nowego terytorium, ale też fizyczne unicestwienie wroga.
Na jednej z ewakuowanych pośpiesznie planet zrehabilitowany kapitan Święcki toczy swoją prywatną wojnę o ocalenie jak największej liczby ludzi. Kolonia na Delcie Ulietty kryje jednak o wiele większą tajemnicę, która być może pozwoli odmienić losy całej wojny.

W ręce czytelników trafiła dziś „Ucieczka z raju” Roberta J. Szmidta, kolejna pozycja wydana przez Rebis w ramach cyklu Pola dawno zapomnianych bitew.
Zamieszczono dnia 15-03-2016 o godz. 17:39:28
[ Skomentuj | Nowości ]
Kolejne pozycje Metro 2033 w księgarni
Nowości
 Swoją premierę ma dziś powieść Denisa Szabałowa „Prawo do użycia siły” – pierwsza tom trylogii rewelacyjnie ocenianej przez czytelników rosyjskich. Ale to nie jedyna dobra wiadomość: Wraz z powieścią Szabałowa w ręce czytelników trafia również antologia „Echo zgasłego świata” – zbiór opowiadań, których autorami są młodzi twórcy – fani literatury postapokaliptycznej, nagrodzeni w III konkursie na opowiadanie w Uniwersum Metro 2033.
W serwisie dostępna jest przedpremierowa recenzja książki "Prawo do użycia siły", zaś z okazji dzisiejszej premiery prezentujemy opowiadanie „Parias” zwycięzcy konkursu Piotra Jedlińskiego w interpretacji Krzysztofa Banaszyka.
Zamieszczono dnia 02-03-2016 o godz. 19:56:07
[ Skomentuj | Nowości ]
Stół króla Salomona w księgarni
Nowości
 Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii sztuki, podczas praktyki w muzeum w Canterbury jest świadkiem kradzieży zabytkowej pateny. Po powrocie do Madrytu odpowiada na enigmatyczną ofertę pracy i bierze udział w osobliwym procesie rekrutacji, nawet nie podejrzewając, że na próbę wystawia go tajna organizacja – Narodowy Korpus Poszukiwaczy, którego celem jest odzyskanie cennych dzieł sztuki należących do dziedzictwa Hiszpanii. Wkrótce Tirso włączy się do szaleńczej pogoni za mitycznym Stołem Salomona, który wedle legend może przynieść tylko nieszczęście. Tym samym zostanie wciągnięty w oszałamiającą spiralę niebezpieczeństw, zdrady i śmierci.

Dziś w ręce czytelników trafił "Stół króla Salomona'' autorstwa Luisa Montero Manglano. Zapraszam do obejrzenia reklamującego książkę trailera.
Zamieszczono dnia 01-03-2016 o godz. 20:27:25
[ Skomentuj | Nowości ]
Jest Jesienna republika
Nowości
 W bogactwie, niesamowitego świata, który miesza magię z technologią, kto może stanąć przeciwko magom, którzy kontrolują proch i kule?
Stolica upadła… Tamas wraca do ukochanego kraju. Jednak po raz pierwszy w historii stolica została przejęta przez okupantów. Jego syn zaginął, sojusznicy są nie do odróżnienia od wrogów, obiecane wsparcie nie nadciąga. Armia podzielona…
Wojna z Kezem trwa. Przez brak zdecydowanych i twardych przywódców, armia Adro zwraca się przeciw sobie. Inspektor Adamat, skuszony obietnicami odnalezienia porwanego syna, zostaje wciągnięty w sam środek nowego buntu. Cała nadzieja w jednym… Taniel Dwa Strzały ścigany przez ludzi, o których niegdyś myślał jak o przyjaciołach, jest jedyną nadzieją na wyjście z wojny bez totalnego zniszczenia…


Fabryka Słów oddała dziś w ręce czytelników "Jesienną republikę" Briana McClellana, trzeci tom cyklu Prochowy mag.
Zamieszczono dnia 26-02-2016 o godz. 17:19:34
[ Skomentuj | Nowości ]
Jest już łuna za mgłą
Nowości
 Komandor Vaybar poświęcił życie swoje i załogi, aby odsunąć od Ziemi śmiertelne zagrożenie. Czy jednak można naprawdę doszczętnie zgładzić byt, który przypomina raczej chmurę informatyczną niż coś materialnego?
W drugiej części powieści autor odpowiada na to pytanie, ale też stawia wiele innych, nierzadko mających kardynalne znaczenie dla przetrwania ludzkości.
Nie zabraknie nostalgii dalekiej przestrzeni i wartkiej akcji, rozważań o sensie istnienia i pełnokrwistych bohaterów.


Od kilku dni w księgarniach czeka na czytelników powieść Rafała Dębskiego "Łuna za mgłą''. Książka ukazała się w ramach serii Horyzonty zdarzeń wydawnictwa Rebis.
Zamieszczono dnia 25-02-2016 o godz. 20:32:03
[ Skomentuj | Nowości ]
Nastał pierwszy dzień wiosny
Nowości
 Kim tak naprawdę jest Kantor? Co się stało z legendarnym bardem El Draco? Czy Oldze uda się uwolnić od zaklęcia „martwego małżonka” i nareszcie stracić cnotę? Bohaterka pomyślnie znajduje swoje miejsce w obcym świecie, lecz w finale okazuje się, że to dopiero początek. Lecz nie wszystko jest zabawne: cztery bohaterskie dziewczęta idą prosto w paszczę smoka. Ich bronią magia, miecz, karabin i modlitwa. Czy wyjdą z tego cało? Król nie jest w stanie im wiele pomóc. Liczne intrygi potężnych polityków dosłownie wyrywają spod niego tron. Jeśli szczęśliwy los i genialny umysł Szellara III zawiodą, Ortan zostanie „republiką konstytucyjną” czyli w rzeczywistości zostanie rozszarpany od wewnątrz przez skorumpowanych oligarchów.

Wydawnictwo Papierowy Księżyc oddało dziś w ręce czytelników książkę ''Pierwszy dzień wiosny'' Oksany Pankiejewy, drugi tom cyklu "Kroniki Dziwnego Królestwa". Książka została objęta patronatem serwisu FantasyBook.
Zamieszczono dnia 17-02-2016 o godz. 19:37:27
[ Skomentuj | Nowości ]
Krew i stal w księgarni
Nowości
Sto pięćdziesiąt lat po powstaniu Martwej Ziemi z twierdzy granicznej wyrusza oddział żołnierzy, by wąskim przesmykiem przekroczyć zapomnianą krainę. W starym klasztorze u podnóża Smoczych Gór ukryte jest coś, co musi powrócić do królestwa, zanim Zasłona Martwej Ziemi pęknie i zaniknie.
Silny oddział pod dowództwem Dartora, starego, zaprawionego w bojach oficera, wkracza w suche stepy, by zmierzyć się z demonami przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Prawdziwy cel misji zna tylko przysłany w ostatniej chwili przewodnik. Lecz nawet on – tajemniczy Arthorn – nie przypuszcza, jaki los przygotowali dla nich bogowie i jak krucha jest równowaga znanego im świata.

Wydawnictwo Sine Qua Non oddało dziś w ręce czytelników debiutancką powieść ''Krew i stal'' Jacka Łukawskiego.
Zamieszczono dnia 17-02-2016 o godz. 19:34:25
[ Skomentuj | Nowości ]
Fragment misji błazna
Nowości
Przybył pod koniec deszczowej wiosny i wniósł wielki świat w moje progi. Miałem wtedy trzydzieści pięć lat. Kiedy miałem lat dwadzieścia, uważałem mężczyznę w takim wieku za sędziwego starca. Teraz nie uważam siebie ani za młodzika, ani za staruszka – raczej za człowieka w średnim wieku. Nie mogę już usprawiedliwiać się młodzieńczym nieokrzesaniem, a jeszcze nie mam prawa do starczych dziwactw. Pod wieloma względami sam już nie wiem, co mam o sobie myśleć. Czasem odnoszę wrażenie, że moje dawne życie powoli znika, rozmywając się jak ślady stóp na deszczu, aż kiedyś stanę się zwyczajnym człowiekiem, wiodącym skromny żywot w spokojnej wiosce między puszczą a morzem.

Zapraszam do lektury premierowego fragmentu książki "Misja błazna" Robin Hobb. Książkę wydał MAG.
Zamieszczono dnia 17-02-2016 o godz. 19:28:54
[ Skomentuj | Fragmenty ]
Otrzymaliśmy Diabelski dług
Nowości
 Rok 2494. Jeszcze pięć lat temu Jim Raynor i Tychus Findlay należeli do Niebiańskich Diabłów, elitarnej jednostki marines Konfederacji, słynącej z opanowania i doświadczenia na polu bitwy. Po buncie przeciwko skorumpowanemu dowódcy jednostki obaj mężczyźni dezerterują w obawie, że zostaną niesprawiedliwie skazani i poddani „resocjalizacji„, czyli praniu mózgu.
Dziś Raynor i Findlay są wyjęci spod prawa i ścigani przez zawziętego szeryfa. Życie jednak nigdy nie wydawało im się lepsze. Korzystają z wielu okazji, by okraść Konfederację, i co noc przepuszczają swoje „ciężko zarobione„ kredyty w barach, lupanarach i salonach gier. Ale przed prawem – jak przed przeszłością – nie można uciec. Wcześniej czy później każdego dopadnie…

Już dziś premiera "Diabelski dług" pióra Christine Golden. Książka wchodzi w skład cyklu Starcraft. Dziś także jej fragment.
Zamieszczono dnia 17-02-2016 o godz. 06:20:34
[ Skomentuj | Nowości ]
Zaczęło się Pół wojny
Nowości
Świat, który kochała księżniczka Skara, na jej oczach spłynął krwią i zamienił się w zgliszcza. Zostały jej jedynie słowa. Lecz te celnie dobrane mogą być równie zabójcze jak ostrza. Skara musi przezwyciężyć strach i uczynić z rozumu śmiertelnie niebezpieczną broń, aby odzyskać swoje dziedzictwo. Jedynie połowa wojny toczy się na miecze.
Przebiegły Ojciec Yarvi przebył długą drogę, z dawnych wrogów uczynił sojuszników i zdołał utkać niepewny pokój. Tymczasem bezlitosna Babka Wexen zgromadziła największą armię od czasów rozbicia Bóstwa przez elfy, a dowództwo powierzyła Yillingowi Wspaniałemu – rycerzowi, który czci wyłącznie Śmierć.


Wydawnictwo Rebis oddało dziś w ręce czytelników powieść "Pół wojny'', trzecią część cyklu "Morze Drzazg" Joe Abercrombiego.
Zamieszczono dnia 16-02-2016 o godz. 17:53:00
[ Skomentuj | Nowości ]
Są w księgarni Zombie.pl
Nowości

Karol Szymkowiak miał wszystko. Pieniądze, piękną żonę, wspaniałego synka. Właśnie otworzył nową restaurację w Gdańsku i przypieczętował sukces suto zakrapianą imprezą. Następny ranek przyniósł jednak coś więcej niż tylko potężnego kaca.
Polskę opanowała epidemia zombizmu. Żywe trupy, których przysmakiem jest ludzkie mięso, sieją krwawy terror i spustoszenie na ulicach Gdańska. Jedyną szansą Karola na przetrwanie jest dołączenie do grupki nielicznych ocalałych, którzy schronili się w kościele parafii Świętego Wojciecha na Zaspie...


Robert Cichowlas i Łukasz Radecki oddali właśnie w ręce czytelników książkę "Zombie.pl''. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka.
Zamieszczono dnia 15-02-2016 o godz. 16:37:22
[ Skomentuj | Nowości ]
Zapłonął Boski ogień
Nowości
 Poznawszy imię zabójcy swego ojca, Adare ucieka z Pałacu Brzasku w poszukiwaniu sojuszników, aby stawić czoło spiskowi wymierzonemu w jej rodzinę. Niewielu jej ufa, lecz gdy roznosi się wieść, że jest ulubienicą Intarry, bogini-patronki cesarstwa Annuru, zwolennicy się zbierają, by pomóc jej zawładnąć stolicą. Kiedy armie gotują się do walki, nagła groźba inwazji barbarzyńskich hord każe rywalom zjednoczyć siły przeciwko wspólnemu wrogowi.
Ich brat Kaden, prawowity dziedzic Nieciosanego Tronu, toczy własną walkę...


Za sprawą wydawnictwa Rebis zapłonął właśnie ''Boski ogień'', kontynuacja ''Mieczy cesarza'' Briana Staveleya, drugi tom "Kronik Nieciosanego Tronu".
Zamieszczono dnia 09-02-2016 o godz. 17:00:35
[ Skomentuj | Nowości ]
1780 artykułów (119 stron, 15 na stronie)
Ostatnie 15 stron: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
Wygraj książkę
 
Już w sprzedaży


 
Szukajpowered by FreeFind
 
Ostatnie komentarze
  Achromatopsję zdobyli...
  Kuszącą książkę zdobyli...
  Nieśmiertelnego poznają...
  Konkurs od Czwartej Strony
  Konkurs od Czwartej Strony
 Wszystkie znaki na tej stronie są zastrzeżone. PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi.
Komentarze, artykuły, szata graficzna należą do ich twórców.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej