Rejestracja
 Strona główna    Profil    Dodaj tekst   Katalog    Kontakt 
Patronujemy
 
Menu
Menu główne
Strona główna
Tytułem wstępu
O fantasy
Autorzy
Recenzje
Zapowiedzi
Fragmenty
Wywiady
Artykuły
Opowiadania
Konkursy
Archiwum
Galeria
Poleć nasz serwis
Partnerzy

Katalog
Strona główna
Książki
Kategorie
Terminologia

Pomocne
Kontakt
Linki
Szukaj
FAQ
Mapa serwisu
 
Losowa pozycja
Kosiarz
 
Katalog - dodano
 Ostatnie dni Nowego Paryża
- China Miéville
 Pocałunek stali
- Jeffery Deaver
 Alvin Czeladnik (wyd.2)
- Orson Scott Card
 Rycerz Siedmiu Królestw (wyd. ilustr.)
- George R.R. Martin
 Czerwony Parasol
- Wiktor Mrok
 
- skomentowano
 Ciężko być najmłodszym
- Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa
 Sopel cz.1
- Paweł Kornew
 HEL 3
- Jarosław Grzędowicz
 Evna
- Siri Pettersen
 Rok szczura. Świeca
- Olga Gromyko
 
Fantasy Book: Nowości

Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]

Zamykamy Czas żelaza
Nowości
 Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.
Bo każde imperium ma swój kres


Do księgarń trafił dziś "Tron z żelaza", trzeci i ostatni tom cyklu ''Czas żelaza" autorstwa Angusa Watsona. Powieść ukazała się nakładem Fabryki Słów.
Zamieszczono dnia 29-06-2016 o godz. 18:21:22
[ Skomentuj | Nowości ]
Remington Tate powrócił
Nowości

Brooke nigdy nie wyobrażała sobie, że skończy u boku mężczyzny, który jest marzeniem wszystkich kobiet, lecz nie wszystkie marzenia mają szczęśliwe zakończenie. Kiedy Remington potrzebuje jej najbardziej, Brooke dokonuje odkrycia, które zmusza ją do zniknięcia z otoczenia ringu.
Teraz, gdy dzieli ich odległość i mrok, jedyną rzeczą, która jej pozostaje, jest walczyć o miłość mężczyzny, o którym mówi „Mój”.


Za sprawą wydawnictwa Papierowy Księżyc w księgarniach czeka już na czytelników ''Mine'', kontynuacja książki ''Real'' autorstwa Katy Evans.
Zamieszczono dnia 29-06-2016 o godz. 18:12:33
[ Skomentuj | Nowości ]
Wolha Redna powróciła
Nowości
Wolha Redna to jedyna kobieta na typowo męskim wydziale magii Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa. Rudowłosa, wścibska, ciekawska... Zapewne właśnie dlatego została wybrana przez mistrza do rozwiązania zagadki, która do tej pory pochłonęła już życie 13 osób, o wiele bardziej od niej doświadczonych.
W Dogewie, krainie zamieszkiwanej przez wampiry i inne stwory źle się dzieje. Umiera coraz więcej istot, a magicy wysyłani na ratunek nie powracają. Czy młodej wiedźmie uda się odkryć co, lub kto zabija, jeśli starsi i bardziej doświadczeni magowie polegli na polu bitwy?


W księgarniach czeka już na czytelników Wolha Redna, bohaterka powieści "Zawód wiedźma'' Olgi Gromyko. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc, a jest objęta patronatem serwisu FantasyBook.
Zamieszczono dnia 27-06-2016 o godz. 16:32:55
[ Skomentuj | Nowości ]
Rozpoczęła się Wyprawa
Nowości
 Fletcher, uczeń wioskowego kowala, odkrywa przypadkiem w sobie rzadki wśród ludzi talent do przyzywania żyjących w innym wymiarze demonów. Fałszywe oskarżenia o zbrodnię zmuszają chłopaka do ucieczki z rodzinnej wsi. Wraz ze swym własnym demonem, Ignatiusem, Fletcher trafia do Akademii Vocanów, gdzie podobnie jak on utalentowani młodzi ludzie ze wszystkich warstw społecznych królestwa studiują sztukę zaklinania magicznych istot. Wyczerpujący kurs ma na celu wykształcić studentów na magów bojowych, którzy dołączą do wojsk królestwa Hominum toczących krwawą wojnę z dzikimi, bezlitosnymi hordami orków...

W księgarniach oczekuje już na czytelników "Wyprawa" Tarana Mathrau, drugi tom cyklu "Summoner".
Zamieszczono dnia 22-06-2016 o godz. 20:31:59
[ Skomentuj | Nowości ]
Wracamy do Głebi
Nowości
 Głębia powraca!
Wieści o zakazanym ładunku „Wstążki” docierają do najwyższych władz Zjednoczenia. Machina Triumwiratu idzie w ruch. Skokowiec kapitana Myrtona Grunwalda staje się najbardziej poszukiwaną jednostką we Wszechświecie. Ale jego załoga ma znacznie poważniejsze problemy niż ścigająca ją Flota Kooperacyjna. Nadchodzi bowiem coś, co raz na zawsze odmieni Wypaloną Galaktykę… i to na dobre.

Do księgarń trafił dziś ''Powrót'', drugi tom cyklu Głębia, czyli kontynuacja ''Skokowca'' Marcina Podlewskiego. Książka ukazała się nakładem Fabryki Słów.
Zamieszczono dnia 17-06-2016 o godz. 14:02:29
[ Skomentuj | Nowości ]
Przeklęty metal w księgarni
Nowości
 Dobrze wiemy, czym zajmuje się egzorcysta w naszym świecie – wypędzaniem demonów. Jednak czym może się parać w uniwersum, w którym diabły występują nagminnie i mocno dają się ludziom we znaki? Cóż, ogólnie tym samym. Ale nomen omen diabeł tkwi jak zwykle w szczegółach. Bo w znanej nam rzeczywistości egzorcyści nie zakładają przecież zakonów. I nie mają konkurencji w postaci innych fachowców, zwanych egzekutorami.
A co się stanie, jeśli do egzorcyzmów zabierze się człowiek, który do żadnego zakonu nie należy, za to posiada odpowiednie zdolności? Tak, wówczas zaczynają się prawdziwe problemy i można liczyć na ciekawą historię.


Wydawnictwo Papierowy Księżyc oddał dziś w ręce czytelników ''Przeklęty metal'' Pawła Kornewa. Książka została objęta patronatem serwisu FantasyBook.
Zamieszczono dnia 15-06-2016 o godz. 18:14:52
[ Skomentuj | Nowości ]
Pojawiła się Dusza cesarza
Nowości
 Kiedy Shai zostaje pojmana podczas próby zastąpienia Księżycowego Berła niemal idealnym falsyfikatem, musi targować się o życie. Cesarz Ashravan co prawda nie zginął podczas ataku skrytobójcy, ale utracił świadomość – a fakt ten nie wyszedł na jaw jedynie dlatego, że w tym samym zamachu zginęła jego żona. Jeśli jednak po trwającej sto dni żałobie cesarz nie pokaże się publicznie, rządzące Stronnictwo Dziedzictwa utraci władzę, a cesarstwo pogrąży się w chaosie.
Shai dostaje do wykonania niemożliwe zadanie: w ciągu niecałych stu dni stworzyć – za pomocą Fałszerstwa – nową duszę dla cesarza. Niestety, Fałszowanie dusz jest uważane za bluźnierstwo przez tych, którzy ją pojmali...

Za sprawą wydawnictwa MAG w ręce czytelników trafia dziś ''Dusza cesarza'' Brandona Sandersona.
Zamieszczono dnia 15-06-2016 o godz. 16:51:16
[ Skomentuj | Nowości ]
Żelazny Druid powraca
Nowości

Jak człowiek żyje sobie już dobre dwa tysiące lat, to nie ma mocnych – musiał się po drodze narazić kilku wampirom. A może kilku ich legionom. Nawet były przyjaciel i prawnik Atticusa okazał się przecież krwiopijcą niegodnym zaufania. Tylko, że teraz te zębate męczydusze – zjednoczone pod wodzą opętanego żądzą krwi i władzy Theophilusa – urosły do upiornego problemu wymagającego natychmiastowego rozwiązania. Czas stawić im czoło. Atticus nie pogardziłby w tej rozgrywce jakimś wsparciem, lecz jego przyjaciele sami mają sporo na głowie.

Już jutro trafi do księgarń ósmy tom ''Kronik Żelaznego Druida'' autorstwa Kevina Hearn'a, czyli "Kołek na dachu''. Powieść wydaje Rebis.
Zamieszczono dnia 13-06-2016 o godz. 20:34:00
[ Skomentuj | Nowości ]
Komisarz Maciejewski powraca
Nowości

W drugiej połowie lat 30. lubelską jesziwą wstrząsa bunt młodzieży. Wysłany na miejsce komisarz Maciejewski znajduje w mykwie ciało studenta. Mimo dramatycznych okoliczności wszystko wskazuje na samobójstwo, zwłaszcza że młody człowiek miał osobiste powody do desperacji. Gdy jednak na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego wiesza się polski student, sprawa staje się coraz bardziej niejasna...

Nakładem wydawnictwa W.A.B. w księgarniach pojawił się właśnie ósmy tom serii kryminałów z komisarzem Maciejewskim zatytułowany ''Portret wisielca'' autorstwa Marcina Wrońskiego.
Zamieszczono dnia 03-06-2016 o godz. 17:24:38
[ Skomentuj | Nowości ]
Skrzydeł ognia odsłona trzecia
Nowości
Gloria wie, że świat smoków źle ocenia jej plemię. Przecież nie jest wcale "leniwa jak Deszczoskrzydłe"; w ogóle nie jest leniwa! Może i nie miała zostać jednym ze smocząt przeznaczenia, o czym co rusz przypominają jej starsze smoki, ale jest bystra, a jej jad jest zabójczy... Tyle że - oczywiście - nikt o tym nie wie.
Gdy smoczęta szukają schronienia w deszczowym lesie, Gloria ze zgrozą odkrywa, że w koronach drzew wprost roi się od Deszczoskrzydłych, o których nikt by nie powiedział, że są niebezpieczne. Przesypiają całe dnie i nic, ale to nic nie wiedzą o reszcie Pyrrii.


Na półki księgarskie trafiło dziś "Ukryte królestwo", trzeci tom cyklu ''Skrzydła ognia'' autorstwa Tui T. Sutherland. Książkę wydał MAG.
Zamieszczono dnia 01-06-2016 o godz. 17:18:03
[ Skomentuj | Nowości ]
Ponowne zaproszenie do Troi
Nowości
Ciemność zapadła nad Wielką Łąką, świat starożytny jest głęboko podzielony. Pod złotym miastem Troją na polach śmierci zbierają się siły lojalne wobec króla Myken Agamemnona. Jest wśród nich Odyseusz. Wie, że Agamemnon nie cofnie się przed niczym, aby zagarnąć skarb znajdujący się za murami miasta, i że wkrótce będzie się musiał zmierzyć ze swymi byłymi przyjaciółmi w śmiertelnym starciu. Schorowany król Troi czeka. Jedyną jego nadzieją są dwaj herosi: jego ukochany syn Hektor, największy wojownik swej epoki i przerażający Helikaon, który zemści się straszliwie za śmierć swej żony z rąk Mykeńczyków. Wojna została wypowiedziana.

Nakładem Domu Wydawniczego Rebis ukazał się właśnie trzeci tom trylogii Troja Davida Gemmella zatytułowany "Troja. Upadek Królów".
Zamieszczono dnia 31-05-2016 o godz. 13:25:11
[ Skomentuj | Nowości ]
Onikromos w księgarni
Nowości

Druss, ostatni człowiek w Linvenogre, próbuje rozwikłać zagadkę śmierci swojego brata, nie narażając się przy tym Radzie starszyzny, która z okrutną bezwzględnością rządzi miastem i uważnie obserwuje poczynania człowieka. Zdaje sobie sprawę, że czeka go bardzo trudne zdanie, ale w żaden sposób nie jest przygotowany na to, co się stanie, gdy w trakcie poszukiwań zejdzie z utartych ścieżek, zacznie odkrywać prawdziwą naturę Linvenogre i grunt dosłownie usunie mu się spod stóp.

Na czytelników w księgarniach oczekuje już "Onikromos'' Pawła Matuszka. Książkę wydał MAG.
Zamieszczono dnia 20-05-2016 o godz. 16:29:42
[ Skomentuj | Nowości ]
Premiera Wieży, teledysku i spotkanie ze Szmidtem
Nowości
 Zwerbowany przez Czystych Nauczyciel otrzymuje zadanie: trzeba zażegnać kryzys w Nowym Watykanie. Nienawykły do wykonywania rozkazów, postanawia działać na własną rękę i próbuje udowodnić wszystkim, że mimo wielu lat bezczynności pozostał Czarnym Skorpionem, żywą legendą kanałów.
Mierzy też znacznie wyżej: jego prawdziwym celem jest zapobieżenie bliskiej już wojnie z Lekterytami, a misja w Wolnych Enklawach to tylko rozgrzewka przed prawdziwym wyzwaniem, jakim będzie wypad do okupowanej przez kanibali Wieży.

„Wieża” Roberta J. Szmidta, najnowsza książka w Uniwersum Metra 2033, kontynuacja „Otchłani”, już w księgarniach! Dzisiaj także premiera teledysku do utworu „Pociąg do piekła bram” zespołu Lux Perpetua. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis Media.
Zamieszczono dnia 19-05-2016 o godz. 15:48:33
[ Czytaj więcej... | Skomentuj | Nowości ]
Durotan już w księgarniach
Nowości

W świecie Draenoru Klan Mroźnego Wilka mierzy się z coraz surowszymi zimami. Wódz klanu, Durotan, staje przed trudną decyzją – porzucić terytorium, dumę i tradycje i pójść za tajemniczym Guld’anem czy poprowadzić swój lud w nieznane?

Powieść „Warcraft: Durotan” Christie Golden – oficjalny prequel filmu „Warcraft: Początek” – właśnie trafiła do księgarń. Książka opowiada o wydarzeniach, które zaważyły na losach Klanu Mroźnego Wilka; to pełna magii i pasji historia Durotana, wodza klanu, zmuszonego do podjęcia trudnych decyzji w obliczu rozpadu świata Draenor, ojczyzny orków.
Zamieszczono dnia 18-05-2016 o godz. 20:18:29
[ Skomentuj | Nowości ]
Poznamy kapitana Grimma
Nowości
 Od niepamiętnych czasów kasztele, piętrzące się na wiele mil nad spowitą mgłami powierzchnią świata, były schronieniem ludzkości. Arystokratyczne rody, władające nimi od pokoleń, tworzyły cuda nauki, zawierały sojusze handlowe oraz budowały floty sterowców mające utrzymać pokój. Kapitan Grimm, dowódca statku handlowego "Drapieżca", głęboko wierny Kasztelowi Albion, opowiedział się po jego stronie w zimnej wojnie z Kasztelem Aurora i atakuje frachtowce nieprzyjaciela, by zdezorganizować jego szlaki handlowe. Gdy "Drapieżca" zostaje poważnie uszkodzony w walce, kasztelan Albionu składa Grimmowi propozycję przyłączenia się do ekipy agentów mających wykonać misję o kluczowym znaczeniu. W zamian otrzyma środki potrzebne, by przywrócić "Drapieżcy" pełną sprawność.

Za sprawą wydawnictwa MAG do księgarń trafi dziś ''Wiatrogon aeronauty'' Jima Butchera.
Zamieszczono dnia 18-05-2016 o godz. 20:14:19
[ Skomentuj | Nowości ]
1810 artykułów (121 stron, 15 na stronie)
Ostatnie 15 stron: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
Wygraj książkę
 
Już w sprzedaży


 
Szukajpowered by FreeFind
 
Ostatnie recenzje
 Dziewczyny, które miał na myśli – Kazimierz Kyrcz jr
 Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne – Terry Pratchett
 Armagedon dzień po dniu – J.L. Bourne
 Rozgwieżdżone niebo – Lars Wilderäng
 Fałszywy pocałunek – Marry E. Pearson
 
Ostatnie komentarze
  Mikołajkowy konkurs z Kampanią Cienia
  Mikołajkowy konkurs z Kampanią Cienia
  Języka cierni fragment
  Języka cierni fragment
  Achromatopsję zdobyli...
 Wszystkie znaki na tej stronie są zastrzeżone. PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi.
Komentarze, artykuły, szata graficzna należą do ich twórców.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej