Rejestracja
 Strona główna    Profil    Dodaj tekst   Katalog    Kontakt 
Patronujemy
 
Menu
Menu główne
Strona główna
Tytułem wstępu
O fantasy
Autorzy
Recenzje
Zapowiedzi
Fragmenty
Wywiady
Artykuły
Opowiadania
Konkursy
Archiwum
Galeria
Poleć nasz serwis
Partnerzy

Katalog
Strona główna
Książki
Kategorie
Terminologia

Pomocne
Kontakt
Linki
Szukaj
FAQ
Mapa serwisu
 
Losowa pozycja
Ruiny Gorlanu (wyd.II)
 
Katalog - dodano
 Labirynt ognia
- Rick Riordan
 Potworne istoty
- Aaron Mahnke
 Pierwszy róg
- Richard Schwartz
 Post Scriptum
- Milena Wójtowicz
 Wieża świtu
- Sarah J. Maas
 
- skomentowano
 Idiota skończony
- Antologia
 Plus/minus
- Olga Gromyko
 Plus/minus
- Olga Gromyko
 Zapisane w kartach
- Anne Bishop
 Ciężko być najmłodszym
- Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa
 
Fantasy Book: Nowości

Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]

Zaczął się pobór
Nowości
 Mamy rok 2018, a Wspólnota Północnoamerykańska trzeszczy w szwach. Dla pasożytniczych nierobów pokroju Andrew Graysona, są tylko dwie drogi, żeby wyrwać się z zarobaczonych, pełnych przemocy bloków socjalnych, gdzie dzienna racja żywieniowa to marne dwa tysiące kalorii smakującej jak papier przetworzonej soi: można albo łudzić się nadzieją na wygraną w loterii i otrzymanie biletu do jednej z pozaziemskich kolonii, albo się zaciągnąć. Wybór jest prosty...

Nakładem Fabryki Słów do księgarń trafił właśnie ''Pobór'' Marko Kloosa, pierwszy tom nowego militarnego cyklu SF.
Zamieszczono dnia 02-09-2016 o godz. 20:11:39
[ Skomentuj | Nowości ]
Ponownie zapraszamy do Nigdziebądź
Nowości
 Wersja preferowana przez autora.
Zawiera nowy wstęp i opowiadanie „O tym jak markiz odzyskał swój płaszcz”. Pod ulicami Londynu leży świat, o którym ludziom nawet się nie śniło.
Kiedy Richard Mayhew pomaga znalezionej na ulicy rannej dziewczynie, jego nudne życie w mgnieniu oka zmienia się nie do poznania. Dziewczyna ma na imię Drzwi, ucieka przed dwoma zabójcami w czarnych garniturach i pochodzi z Londynu Pod.
Zwykły odruch litości poprowadzi Richarda w miejsce pełne potworów i aniołów, gdzie w labiryncie mieszka Bestia, a stary Hrabia urządził sobie dwór w pociągu metra.


W księgarniach gości już nowe autorskie wydanie powieści "Nigdziebądź" Neila Gaimana. Książkę wydał MAG.
Zamieszczono dnia 01-09-2016 o godz. 20:29:11
[ Skomentuj | Nowości ]
Prawo do życia - w księgarni
Nowości
 Historia ludzkości to niekończące się wojny. Walka o przeżycie, o środki, o niepodległość, za wiarę, o ideały…
Gdzie tu miejsce na przykazanie miłości, na humanizm?! Chcesz żyć? Zabij i zabierz. Oto cała filozofia. Przecież prawo do życia zawsze idzie w parze z prawem do użycia siły.
Daniła Dobrynin i jego towarzysze broni dobrze wiedzą, że jeśli nie wezmą szturmem składu Rosrezerwy, ich rodzinny Schron wcześniej czy później przemieni się w cmentarzysko. Oni po prostu chcą żyć, i to ich prawo – prawo do życia.


Już dziś premierę ma książka „Prawo do życia”, kontynuacja bestsellerowego „Prawa do użycia siły” Denisa Szabałowa.
Zamieszczono dnia 31-08-2016 o godz. 11:31:51
[ Czytaj więcej... | Skomentuj | Nowości ]
Przeznaczenie Błazna na nowo
Nowości
Skrytobójca, szpieg i mistrz Mocy Bastard Rycerski Przezorny, obecnie znany tylko jako żołnierz Tom Borsuczowłosy, na dobre osiadł na królewskim dworze w Koziej Twierdzy. Tylko nieliczni znają jego pełną tajemnic przeszłość oraz wiedzą o ofiarach, jakie musiał ponieść, by przeżyć. Jeszcze mniej osób zdaje sobie sprawę, że Bastard włada magią Mocy. Wyruszywszy na wyprawę z księciem Sumiennym, Cierniem i ograniczonym, lecz wielce utalentowanym w Mocy Młotkiem, Bastard Rycerski stara się pomóc księciu wypełnić misję.

Nakładem wydawnictwa MAG w księgarniach czeka już na czytelników nowe wydanie ''Przeznaczenia Błazna'' Robin Hobb.
Zamieszczono dnia 28-08-2016 o godz. 19:21:13
[ Skomentuj | Nowości ]
Zabrzmiało wezwanie do walki
Nowości
 Porucznik Uriah Travis Long zawsze tęsknił za ładem i porządkiem, co zachęciło go do wstąpienia do Royal Manticoran Navy. Tam okazał się nie tylko entuzjastą regulaminów, ale także kimś zdolnym myśleć w nieschematyczny sposób. Ten niespodziewany talent otworzył mu drogę do kariery oficerskiej. Skorzystał z szansy, bo chociaż poznał także ciemne strony służby, poczucie obowiązku okazało się silniejsze, niż rozczarowanie jak i obawy związane z planami parlamentu Królestwa Manticore, gdzie rosła w siłę frakcja uważająca utrzymywanie floty za zbędny wydatek. Bo któż mógłby zagrozić małemu i leżącemu na boku układowi planetarnemu?

Nakładem wydawnictwa Rebis właśnie trafia do księgarń „Wezwanie do walki” autorstwa Davida Webera, Timothy'ego Zahna i Thomasa Pope'a, drugi tom „Kronik Manticore”.
Zamieszczono dnia 24-08-2016 o godz. 19:41:48
[ Skomentuj | Nowości ]
Lilith znów jest
Nowości
 Czy można żyć normalnie ze świadomością, że ciąży nad tobą tajemnicze dziedzictwo, a duch pramatki Lilith chce zadomowić się w twoim ciele?
Czy przerażenie nie odebrałoby ci woli istnienia, gdyby potworni Asasyni, demoniczne Czarne Anioły czyhały na twoje życie?
A jednak Sha bez wahania podejmuje wyzwanie, które zesłał jej los i postanawia stawić czoła zagrożeniu. Tajemniczy głos intuicji podpowiada jej, że powinna zawalczyć o życie swoje i związanych z nią osób!

Do księgarń trafiła właśnie powieść ''Lilith. Walka'' Jo E. Rach, kontynuacja książki ''Lilith. Dziedzictwo''. Pozycja ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res, a serwis FantasyBook objął ją patronatem.
Zamieszczono dnia 19-08-2016 o godz. 17:03:16
[ Skomentuj | Nowości ]
Jest Orzeł Biały
Nowości

Nie ma już Polski. Jest Twierdza Polska. Ostatnia ostoja ludzkości. Cała pozostała populacja naszej pięknej planety to… Orki. Jak powstały i dlaczego, wiedzą ci, którzy przeczytali rebisowską broszurę, gdzie jest początek powieści. Dzielni Polacy bronią się przed nawałnicą, która naciera na nich ze wszystkich stron. Prawda, jaki oryginalny i lotny pomysł? Więc czujcie się ostrzeżeni.

"Orzeł Biały'', najnowsza powieść Marcina Przybyłka, jest już w księgarniach. Książkę wydał Rebis.
Zamieszczono dnia 17-08-2016 o godz. 20:17:34
[ Skomentuj | Nowości ]
Mamy drugie Krucze pierścienie
Nowości
 Hirka utknęła w umierającym świecie, rozdarta pomiędzy łowcami ludzi, martwo urodzonymi oraz tęsknotą za swoim przyjacielem Rimem. Oddałaby wszystko, by znów móc go zobaczyć. W naszej wielkomiejskiej rzeczywistości jest łatwym łupem. Ale walka o przetrwanie blednie w obliczu tego, co ma nastąpić, gdy Hirka zdaje sobie sprawę, kim jest. Źródło zgnilizny pragnęło wolności od tysiąca lat. Wolności, którą dać może tylko Hirka.

Dzisiaj, za sprawą wydawnictwa Rebis pojawił się drugi tom cyklu "Krucze pierścienie" zatytułowany „Zgnilizna” autorstwa Sir Pettersen. Sama zaś autorka zaprasza na Polcon 2016.
Zamieszczono dnia 16-08-2016 o godz. 14:51:19
[ Czytaj więcej... | 1 komentarz | Nowości ]
Są nowe akta
Nowości
 Zaniepokojona serią domniemanych samobójstw policja wzywa na pomoc Harry’ego, który na miejscu zbrodni natychmiast trafia w dziesiątkę i odkrywa magiczną skazę, której nie można z niczym pomylić. Znajduje również przeznaczoną dla niego wiadomość, która nie jest bynajmniej sympatyczna. „Zabójstwa” będą trwały, dopóki Harry nie zdoła powstrzymać swojego dręczyciela – tymczasem wszystkie poszlaki prowadzą do jego przyrodniego brata, co zupełnie nie ma sensu.
Tak się nieszczęśliwie składa, że w toku śledztwa Harry ściąga sobie na kark bandę wampirów żywotnie zainteresowanych wynikami dochodzenia. Wkrótce okazuje się, że wszyscy jego przeciwnicy mają przewagę liczebną i siłową, on zaś zostaje wystawiony na groźne pokusy. Jeśli zawiedzie, jego przyjaciele zginą.


Za sprawą wydawnictwa MAG trafia dziś do księgarń ''Biała noc" Jima Butchera, kolejny tom cyklu ''Akta Dresdena''. Zapraszam do lektury fragmentu książki.
Zamieszczono dnia 12-08-2016 o godz. 10:33:30
[ Skomentuj | Nowości ]
Powrócił syn zdrajcy
Nowości
Gdy Czerwony Rycerz opuścił siedzibę Smoka z Zielonych Wzgórz i zmierzał na południe do Gospody Dormling, pochodzący z Harndonu Morgan Mortimir siedział w sali wykładowej w stolicy cesarstwa, Liwiapolis.
Sala lekcyjna miała ponad tysiąc lat; stały w niej ciemne dębowe ławki z solidnymi pulpitami, każda przeznaczona dla czterech uczniów. Sto pokoleń przyszłych magistrów wyryło w nich napisy w archaickim i dziesięciu innych językach tak głęboko, że człowiek mógł tylko się dziwić, dlaczego profesorowie i nauczyciele przymykali oko na te akty wandalizmu.


Zapraszam do lektury fragmentu książki "Okrutny miecz" Milsa Camerona. Powieść trafiła dziś do księgarń nakładem wydawnictwa MAG.
Zamieszczono dnia 03-08-2016 o godz. 19:16:27
[ Skomentuj | Nowości ]
Powraca Bobby Dolar
Nowości
 Anioł Doloriel – dla przyjaciół Bobby Dolar – jak zwykle ma parę kłopotów. Był już w Piekle, próbując wyciągnąć swą ukochaną ze szponów arcydiabła Eligora, ale nic nie wskórał. Piękna Caz (demonica zresztą, ale miła osóbka) nadal jest więźniem w miejscu wiecznej kary; Bobby’ego jeden po drugim opuszczają i kumple i informatorzy, a na dodatek w jego mieszkaniu... straszy. Jakby tego było mało, ktoś wysoko postawiony w niebiańskiej hierarchii dybie na jego życie. Doczesne i wieczne.
Dodajmy do tego rozjuszonych neonazistów, potwory z innego wymiaru i najbrzydszy samochód świata, a sytuacja stanie się wprost beznadziejna. Jak się okazuje, dla Doloriela nie ma ucieczki nawet w Trzeciej Drodze, nielegalnej pozagrobowej alternatywie tandemu Niebo-Piekło.


Wydawnictwo Rebis oddało dziś w ręce czytelników trzecią cześć cyklu ''Bobby Dolar'', czyli ''Zaspać na sąd ostateczny'' autorstwa Tada Williamsa.
Zamieszczono dnia 26-07-2016 o godz. 17:42:50
[ Skomentuj | Nowości ]
Ainar Skald powraca
Nowości
 Narzeczona dostarczona, zadanie wykonane, nagrody brak. Ainar Skald czuje się oszukany i planuje na kaganie Tirusie Wielkim pomstę o jakiej krążyć będą pieśni. Na myślenie ma dużo czasu, ponieważ siedzi w więzieniu. Ma uświetnić dzień zaślubin Tirusa Wielkiego z Ingigerdą Złotowłosą; szkoda, że swoją własną egzekucją. Tymczasem do Dyragardu zmierzają Ali Czarny Berserk i Haukrhedin, którzy chcą po swojemu rozmówić się z wiarołomnym poetom. Władcy Glaesiru i Odainsaku rozsyłają wici i gromadzą wojska. Czas rozpocząć wojnę.

W księgarniach można już kupić kolejny tom cyklu "Skald", czyli "Skald. Wężowy język. Tom I" Łukasza Malinowskiego. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Erica.
Zamieszczono dnia 18-07-2016 o godz. 19:11:29
[ Skomentuj | Nowości ]
Zamykamy Czas żelaza
Nowości
 Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.
Bo każde imperium ma swój kres


Do księgarń trafił dziś "Tron z żelaza", trzeci i ostatni tom cyklu ''Czas żelaza" autorstwa Angusa Watsona. Powieść ukazała się nakładem Fabryki Słów.
Zamieszczono dnia 29-06-2016 o godz. 18:21:22
[ Skomentuj | Nowości ]
Remington Tate powrócił
Nowości

Brooke nigdy nie wyobrażała sobie, że skończy u boku mężczyzny, który jest marzeniem wszystkich kobiet, lecz nie wszystkie marzenia mają szczęśliwe zakończenie. Kiedy Remington potrzebuje jej najbardziej, Brooke dokonuje odkrycia, które zmusza ją do zniknięcia z otoczenia ringu.
Teraz, gdy dzieli ich odległość i mrok, jedyną rzeczą, która jej pozostaje, jest walczyć o miłość mężczyzny, o którym mówi „Mój”.


Za sprawą wydawnictwa Papierowy Księżyc w księgarniach czeka już na czytelników ''Mine'', kontynuacja książki ''Real'' autorstwa Katy Evans.
Zamieszczono dnia 29-06-2016 o godz. 18:12:33
[ Skomentuj | Nowości ]
Wolha Redna powróciła
Nowości
Wolha Redna to jedyna kobieta na typowo męskim wydziale magii Starmińskiej Wyższej Szkoły Magii, Wróżbiarstwa i Zielarstwa. Rudowłosa, wścibska, ciekawska... Zapewne właśnie dlatego została wybrana przez mistrza do rozwiązania zagadki, która do tej pory pochłonęła już życie 13 osób, o wiele bardziej od niej doświadczonych.
W Dogewie, krainie zamieszkiwanej przez wampiry i inne stwory źle się dzieje. Umiera coraz więcej istot, a magicy wysyłani na ratunek nie powracają. Czy młodej wiedźmie uda się odkryć co, lub kto zabija, jeśli starsi i bardziej doświadczeni magowie polegli na polu bitwy?


W księgarniach czeka już na czytelników Wolha Redna, bohaterka powieści "Zawód wiedźma'' Olgi Gromyko. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc, a jest objęta patronatem serwisu FantasyBook.
Zamieszczono dnia 27-06-2016 o godz. 16:32:55
[ Skomentuj | Nowości ]
1837 artykułów (123 stron, 15 na stronie)
Ostatnie 15 stron: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
Konkurs
 
Już w sprzedaży


 
Szukajpowered by FreeFind
 
Ostatnie recenzje
 Modyfikowany węgiel – Richard Morgan
 Idiota skończony – antologia
 Czerwona Siostra – Mark Lawrence
 Dziewczyny, które miał na myśli – Kazimierz Kyrcz jr
 Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne – Terry Pratchett
 
Ostatnie komentarze
  Mikołajkowy konkurs z Kampanią Cienia
  Mikołajkowy konkurs z Kampanią Cienia
  Języka cierni fragment
  Języka cierni fragment
  Achromatopsję zdobyli...
 Wszystkie znaki na tej stronie są zastrzeżone. PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi.
Komentarze, artykuły, szata graficzna należą do ich twórców.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej